İçeriğe geç

sipariş bilgilerime ulaşamıyorum

AliExpress Destek – Soru ve Cevapsipariş bilgilerime ulaşamıyorum
Anonymous asked 2 sene ago

merhaba birçok sipariş verdim siparişlerim gelmeye başladı fakat bu arada yanlışlıkla siteden çıkış yaptım ve şifre yenileyip tekrar giriş yapıp sipariş verecektim ama bugüne kadar vermiş olduğum almış olduğum hiçbir siparişimi göremiyorum ne yapmalıyım?

3 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Gerçekleştirilen sipariş alıcı tarafından silinmediği sürece site tarafından silinmez. Bir yanlışınız vardır tekrar kontrol edin.

Anonymous answered 2 sene ago

Ben de sitenin gönderdiği siprariş onayı maili üzerinden tıklayarak siteye girdim, sipariş vs herşey normal gözüküyordu. Sonra tekrar mail adresimi yazarak siteye girdiğimde sipriş vs hiç bir şey yoktu. Site güncelleniyordur vs diye düşünerek ertesi gün tekrar girdim yine sipariş yoktu. Satıcının sayfasına girdiğimde en son satın alanların arasında ismim gözüküyordu. Satıcı ile irtibat kurdum ve 3-5 yazışmadan sonra satıcı benim bir başka hesabım olduğunu ve orada siparişin işleme konduğunu söyledi. Oysa ben bilinçli olarak ikinci bir hesap vs açmamıştım. AliExpress destek servisiyle irtibata geçip bahsedilen diğer hesabımın kullanıcı adını aldım. O kullanıcı adını giriş paneline yazıp normal şifre ile giriş yaptım ve sipariş paneli dolu olarak karşıma çıktı. Şu anda biri istemdışı açılmış iki hesabım var. Siparişim geldikten sonra diğerini sileceğim. Başkalarına da faydalı olabilmesi için biraz uzun anlattım kusura bakmayın.

Seyma answered 2 sene ago

Ayni sorunla karsilastim bir haftadir cozemiyorum. Site ile nasil iletisim kurdunuz derdinizi nasil anlattiniz yardimci olurmusunuz?? Saticiya kargo adresime varana kadar yazdim siparisiniz yok diyor fakat banka odemeyi yapmis arayarak odeme onay kodunu  bile alip saticiya attim siparisiniz yok diyor. Yada ben derdimi anlatamiyorum.

Your Answer

5 + 8 =