İçeriğe geç

Sipariş iptali mail i aldım

AliExpress Destek – Soru ve CevapSipariş iptali mail i aldım
Anonymous asked 2 sene ago

Your Order No. 72087690205558 has been cancelled because payment was not made before 27 Jan 2016 01:04. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com.

5 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Sipariş oluşturmuşsunuz ama ödemeniz gerçkeleşmemiş/onaylanmamış.  Sipariş oluşturulduktan sonra ödeme yapmanız için 20 gün süre verilir. Bu süre içerisinde yeniden ödeme de yapmamışsınız.

Anonymous answered 2 sene ago

Sonra satıcıdan We already shipped your order out on Jan 9th.The shipping time is 30-40 business days to arrive normally.Hope you could receive it soon.Thanks for your patience.

Have a nice day.

Anonymous answered 2 sene ago

Sipariş süreciniz sistemde farklıysa önemi yok. Satıcı bazen yanılmış olabilir 1 kez benzer hatayı ben de yaşamıştım. Yani ödeme yapmadım fiyat ve kargo yöntemi sordum çinli bana gönderdim bile demiş. Parayı ödemeden nasıl? Bence siz Alipay ile görüşün. Çünkü ödeme olmadan sistemde kargo kodu girilemez. Nasıl gönderdi?

Anonymous answered 2 sene ago

PayPal ile ödeme yaptım hatta bu Ektrede ödedim parasını

Anonymous answered 2 sene ago

Hocam siz mutlaka Alipay ile görüşün çünkü sitede ödemesi onaylanmayan siparişin Paket Hazırlama ve Teslimat Onaylama süreçleri gerçekleşemez. Dolayısıyla kargo kodu sisteme nasıl girilebilir? Paypal hakkında net fikrim yok siz Paypal ve Alipay ile görüşün.

Your Answer

18 + 9 =