İçeriğe geç

Sipariş takip bilgileri yok..

İlke asked 2 sene ago

Merhaba arkadaşlar.Aliexpressten ilk alışverişim. 24 şubatta   http://tr.aliexpress.com/item/Starbuzz-E-Hose-Ehose-Ehookah-Smoking-Electronic-Hookah-Pen-Starbuzz-Hookah-E-hose-E-Shisha-Free/32363849928.html?detailNewVersion=1   
bu ürünü sipariş verdim. Satıcının yorumları ve ürünün sipariş sayısı oldukça tatmin edici geldi. Fakat 1 hafta olmasına rağmen Track Order a bastığımda hiç bir bilgi yok kargoyla ilgili hala. Aynı anda verdiğim bir diğer siparişimde ise “Successful package picked up by Warehouse” yazıyor. Yani bir sorun yok bunla ilgili şuan. Fakat başta söylediğim ürün neden takiple ilgili hiç bilgi yok yardımcı olursanız sevinirim.

10 Answers
Best Answer
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Sizinki Sweden Post, İsveç Postası. Çin’den İsveçe, oradan Türkiye’ye yolculuğu uzun. Kargo güncellemesi bazen 10 günü bulabiliyor.
Satıcıyla iletişime geçin çünkü 11. gün halen kargo yapılmazsa yeniden gönderim veya ücret iadesi hakkınız.
Aldığınız ürün ve genel olarak birçok satış yapmış satıcının sizi özel olarak dolandırma olasılığı bulunmuyor.
Satıcıyı sıkıştırın, 3 gün içinde kargo güncellenmezse de yeniden gönderim isteyin.
Kargo gecikmesinden dolayı ürün geldikten sonra her şey sorunsuz olsa da kısmi para iadesi talep edebilirsiniz.

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Kargo kodunuzu paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

İlke answered 2 sene ago

Takip numarasi: RE838775311SE

İlke answered 2 sene ago

İlk olarak 27 subatta mesaj attim bikac gun sonra tekrar takip numarasyla kontrol edin sabirli olun cunku cok fazla sipars var suan dedi bu gecede mesaj attigimda cevabi su oldu “please be more patient friend İ have no idea now ” bende umarim problem yoktur 1 hafta oldu dedim satici da “dont worry its normal, i promise you will get it diye karsilik verdi

aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Tamam o zaman 3 gün daha bekleyin. 11. gün içerisinde halen takip sağlayamıyorsanız yeniden gönderim istemenin hakkınız olduğunu ve yapması gerektiğini aksi taktirde şikayetçi olacağınızı söyleyin. Çinli satıcılar ricadan, iyi niyetten pek anlamazlar sorun olduğunda. Ya kaçamak cevap verirler ya da direkt kaçarlar. O yüzden ne kadar kararlı hatta tehditkâr o kadar iyi.

Your Answer

3 + 11 =