İçeriğe geç

Siparişim İptal Mi Edildi ?

Gökçe sordu 2 sene önce

Arkadaşlar bu Aliexpress’ten ilk siparişim. 24 Şubat’ta verdim. İlk verdiğim zaman Siparişlerim kısmında aynı üründen 3 adet sipariş etmişim gibi gözüküyordu. Bende diğer 2’sini iptal ettim. Daha sonra satıcıya mesaj attım “Siparişim size ulaştı mı?” diye. Adam “Evet” dedi. Ama şuan bakıyorum detaylar kısmında finished falan yazıyor. yardımcı olur musunuz lütfen ?
http://i.hizliresim.com/LApkaz.png
http://i.hizliresim.com/d3nQ5Q.png

3 Cevaplar
aliexpress.helper@gmail.com cevapladı 2 sene önce

 Sorun yok. Sipariş iptal edilmiş. İade işlemleri haftaya veya en geç bir sonraki haftaya ödeme yaptığınız kaynağa yansıtılır.

Gökçe cevapladı 2 sene önce

Ama ben iade etmek istememiştim. yani aynı üründen 3 tane almışım gibi gözüküyordu ben 2’sini iade etmek istedim fakat hepsini etmişim galiba. Bunun bir çözümü yok mu ?

aliexpress.helper@gmail.com cevapladı 2 sene önce

Malesef. Sipariş adresi, tutarı ödeme sonrası değiştirilemiyor. Ödemeniz onaylanmış gözüküyor. Haftaya veya en geç öbür haftaya hesabınıza yatar. İster iade aldıktan sonra, ister şimdi 2 tane tekrar edinebilirsiniz. Sipariş oluşturduktan sonra ödeme yapmayıp satıcıyla irtibat kurarsanız kargo yöntemini konuşabilir hatta pazarlık yapabilirsiniz. 2 taneye indirim de yapacağını zannediyorum. 

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 0 + 3 = ?