İçeriğe geç

Sizce dispute açmalı mıyım?

AliExpress Destek – Soru ve CevapSizce dispute açmalı mıyım?
Ozan Kara asked 2 sene ago

 öncelikle merhaba.ben 2 hafta önce taşınabilir mini hoparlör aldım.tabii yanında birkaç ürün daha.diğer ürünleri kargo takip no larından takip edebiliyorum ve şu an hepsi uçakta.fakat hoparlörün kargo takip numarası sahte çıktı.takip edilemiyor.satıcı ürünü china post registered air mail ile göndermiş.satıcıya kargo takip numarasının sahte olduğunu ve bir açıklama yapmazsa uyuşmazlık açacağımı söyleyince bana şu mesajı attı: (türkçeye çevrilmiş hali yanlız translate ile çevirdim kusura bakmayın) normal posta yoluyla gönderilen gibi çevrimiçi sipariş ile ilgili herhangi bir izleme bilgi bulunmamaktadır . Ama merak etmeyin lütfen , biz parsel yolda nakliye şirketin iç izleme sistemi aracılığıyla kontrol ettirin . düzenli bir parsel size gelmesi için genellikle yaklaşık 35-50 gün sürer. Hala o zamana kadar sonra parsel almazsanız ben size yardımcı olmak için daha fazla adım atacak , lütfen bana ulaşın . Ben cevap yardımcı olur ve ben senin işbirliği alabilirsiniz umuyoruz. Teşekkür ve güzel bir gün var. Janey Sevgili Ozan Kara , Biz nakliye şirketi ile kontrol gibi, parsel izni için bekleyen yerel gümrükte geldi . nazik 2-3 hafta bekleyin ya da o zamana kadar yerel postane irtibata geçiniz . sırası Aliexpress tarafından korunan olması , biz sizin için koruma süresini artırdık . Eğer herhangi bir sorunuz varsa , herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen . Teşekkürler . JaneySizce dispute açmalı mıyım? Bu benim ilk siparişim olduğundan ötürü pek anlamıyorum maalesef.Yardımcı Olursanız sevinirim.

4 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Takipsiz kargo ile yollamış dediği gibi 50-55 günde gelir. Ama ürün gelince de uyuşmazlık açın uğraştırın. Koruma süreniz 60 gündür. Son gün uyuşmazlık açın. Registered yollamadığına pişman edin

Ozan Kara answered 2 sene ago

?

Ozan Kara answered 2 sene ago

teşekkürler efendim sağolun 🙂

Serkan answered 2 sene ago

Gerçekten ben de artık niyeti bozdum madem ucuza kaçıp takipsiz yolluyorlar artık ürün gelse de son gün uyuşmazlık açıp süründüreceğim.

Your Answer

20 + 4 =