İçeriğe geç

Sizin temyiz tamamlandı. Daha fazla bilgi için ayrıntı Temyiz gidin.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarSizin temyiz tamamlandı. Daha fazla bilgi için ayrıntı Temyiz gidin.
Anonymous asked 2 sene ago

Sizin temyiz tamamlandı. Daha fazla bilgi için ayrıntı Temyiz gidin. diyor bende bütün kartlarımı onaylatırdım ama şu sorun var artık ?  
 
 
iadem ne gerçekleşti ne de ödemem geldi nasıl olacak bu işin sonu 

6 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

İngilizce tam metni paylaşır mısınız?

Anonymous answered 2 sene ago

Thank you for uploading your documents.
We were able to validate your cards and are happy to let you know that you can start placing orders on AliExpress.com again.
Thank you for your patience and understanding.

Sincerely,
AliExpress.com     farklı kartlardan alışveriş yaptım ve tabi adamlar da resim istedi yetkililer ve ama şu ilginç ki kartlarım ödeme yapıp da bloke oldu böyle ve şimdi ne olacak iadem mi gerçekleşecek param mı gelecek 

Anonymous answered 2 sene ago

Kartlarınızı doğrulamışlar ve tekrar sipariş oluşturabilirsiniz aynı kartlar vasıtasıyla diyorlar. Büyük ihtimalle para iade olmuştur fakat bloke olan kartta iade işlemi görüp, iade alabilir misiniz bilmiyorum. Bloke durumu için bankayla görüşüp gerçekleşen işlem ve previzyona göz atmanız iyi olur.

Anonymous answered 2 sene ago

2 hafta sürebiliyor iade süreci, bankanizda gorusmede fayda var.

Anonymous answered 2 sene ago

yooo zaten kredi kartlarda yoktu bakiyem yani palpay üzerinden de alışveriş yapıyorum doğal olarak kabul edildi hep defalarca sanırım ona iade gelecektir çok teşekkür ederim ilginiz için 

Your Answer

13 + 14 =