İçeriğe geç

Takip numaram ne zaman sisteme girer

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarTakip numaram ne zaman sisteme girer
Anonymous asked 2 sene ago

Aliexpress ten sipariş verdim, satıcı ürünü kargoladı, takip numarası verildi, bildiğim kadarıyla takip etmek 1 hafta sonra sisteme giriyor daha fazla sürer mi? Satıciya fazla guvenemiyorum

16 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Ortalam 3-5 gün maksimum 10 gün sonra (paket yoğunluğu yaşanan dönemlerde) kargo takip numaranız internet üzerinde güncellenir. 10 günden fazla süre zarfında güncellenmeyen kargo takip numaraları için yeniden gönderim ya da tam iade talep edebilirsiniz. Kargo takip numaranız sadece sayılardan oluşuyorsa takip etmenin bir önemi yok; kara tren gecikir belki hiç gelmez. Diğer durumlarda takipte kalın.

AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 2 sene ago

Hazırlanma süresi var. O süre zarfında paketiniz kargoya verilir ve sisteme kod girilir. Hangi kargo tipiyle ürün aldınız?

Anonymous answered 2 sene ago

Sweden postla gönderildi takip numarası 10 gun oldu ama hareket bilgisi yok, takip edilemiyor RT589458750SE Ben buradan 100 sipariş vermisimdir, ögrenmek istedigim şu, bu satıcı feci şekilde ucuz satiyor, örneğin 300 tl lik ürunleri, 40 tl ye satıyor, sitesinde satılan örnek bir mont günde 300 sipariş çekiyor, ama hiç yıldızı yok, rastgele takip no verebilir mi acaba?

Anonymous answered 2 sene ago

Büyük ihtimalle geçmiş olsun hocam. Ya şimdi siz anlaşmazlık açın ya da bir süre sonra zaten sipariş dondurulur.

Anonymous answered 2 sene ago

Aynı takip kodu banad verildi 1 hafta önce ve takip edilemiyorr  RT589458750SE  anlaşmazlık açayımmı

Your Answer

8 + 1 =