İçeriğe geç

Teslim süresi

meral asked 2 sene ago

merhaba;  aldığım ürünün teslimat süresi 15-27 gün olarak belirlemiş satıcı fakat alıcı korumalı süre bitmiş sanırım ekranda şöyle bir ibare gelmiş: Reminder: Your order should arrive within 15-27 Days, Factors such as delayed logistics and customs clearings may have an impact on the delivery time. 1. If your order does not arrive on 2016-08-19 , you can apply for a refund by opening a dispute. 2. To extend the Buyer Protection for this order, please click here..şimdi ne yapmalıyım korumayı uzatmalımıyım? ne kadar bi süre uzatmalıyım? eğer teklifime cevap gelmezse open disput mu açayım? haziranın 6 sında siparişi vermiştim toplamda geçen süre 20 gün ama geri sayım ekranı neden kapanmış anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

2 Answers
Anonymous answered 2 sene ago

Süreyi uzatma talebinde bulunun. 20 gün koruma süresi mi olurmuş. Sağlıklı yorum yapabilmemiz için ekran alıntısını hızlıresim.com üzerinden paylaşabilir misiniz? Siparişlerinizle ilgili sadece bu uyarının çıktığı yeri paylaşmanız yeterli özel bölgeleri sansürleyin.

Serkan answered 1 sene ago

Merhaba, 11.11 de bir ürün aldım RS321201261CN ama ürün hale çin\’den cikis yapmadi. Saticiya durumu sordugumda, Çin Postası Kayıtlı Posta depoda gecikme olduğu mesajını aldık, birkaç gün bekleyebilir misiniz? Dedi bende bir kac gun beklerim dedim. Sonrasinda teslim suresine 60 gün daha ekledi. 120 gun olmasi normal mi 🙂 ne yapmaliyim ?

Your Answer

20 + 6 =