İçeriğe geç

urun-elime-ulasmadi

Kemal asked 2 sene ago

sipariş ettiğim ütün hem elime ulaşması hem de artık sipariş sayfamda görünmüyor 2 Aydan fazla oldu dolandırıcı mısınız nesiniz anlamadım ki ürün elime ulaşamadı diye mesaj atıyorum karşılığında labali labali mesajlar atıyorsunuz lan parayı veren ben madur olan ben havanız kime anlamadım ki illa Hakkı\’mızı aramak için yasal yollara mı başvurmamız gerekiyor 

2 Answers
Tutku ÇAKIRTutku ÇAKIR Staff answered 2 sene ago

Evet gidin şikayet edin. 

Tutku ÇAKIRTutku ÇAKIR Staff answered 2 sene ago

Ben tüm yazılarımda söylüyorum. İlla alışveriş yapacaksanız diyorum. Şu kargoları seçin şu puanlı olanları seçin diyorum.
 
Israrla bazı arkadaşlar daha ucuz diye takipsiz kargo ürünleri, telefonları, sim kartlı ürünleri ya da çok sayıda ürünü alıyor. Sonra burada mağdurum diyor. Koruma süresi denen bir şeyi aliexpress boşuna koymamış. Koruma süresi içerisinde ürün gelmezse uyuşmazlık açma hakkınız var. Bunu da defalarca her soruya verdiğimiz cevapta sunuyoruz.
Buraya yorum yazmışsınız. Bu siteye konu açarken bile karşınıza metin çıkıyor…
 
“ALİEXPRESSTURK.NET – ALİEXPRESS TÜRKİYE YARDIMLAŞMA PLATFORMU – ALİEXPRESS.COM İLE BAĞLANTISI OLMAMAKLA BİRLİKTE SADECE GÖRÜŞ/YORUM İLE DESTEK SUNAR. SİTEMİZE HERKES YORUM YAPABİLMEKTEDİR. YORUMLARDAN KULLANICININ KENDİSİ SORUMLUDUR. ALİEXPRESSTURK 5651 SAYILI KANUNA GÖRE HAKLARINI GİZLİ TUTAR.”
 
Buradan bile aliexpress.com ile bağlantımız olmadığını anlamıyorsanız yurt dışından lütfen alışveriş yapmayın. 
 

Your Answer

8 + 13 =