İçeriğe geç

Uzun Süredir Aldığım Hiç Bir Ürün Gelmiyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarUzun Süredir Aldığım Hiç Bir Ürün Gelmiyor.
Selçuk asked 2 sene ago

Ben ilk önce ebay dan alışveriş yapıyordum. daha sonra aliexpress e geçtim. en son wish den alışveriş yaptım. ama son 1 yıldır aldığım ürünlerin hiç biri maalesef elime ulaşmıyor. sıkıntıyı bulamadım. acaba türkiyeye girişte bizim ürünleri hiç mi ediyor? sorunun kaynağı ne olabilir? bir de china post air mail yazanları özellikle seciyorum ama başka başka shipping method seçiyor satıcı. bunların önüne nasıl geçebilirim. shipping method seçerken neye dikkat etmeliyim. kafayı yiyeceğim. yardımcı olun. 

6 Answers
Hüseyin PEKEL answered 2 sene ago

Satıcı başka kargo yöntemi ile gönderiyorsa takip kodu aktif olana kadar bekleyip dispute açın başka önüne geçmenizin imkanı yok. 1 yıldır hiç bir ürün elinize ulaşmıyorsa adres bilgilerinizi kontrol edin başka adrese gidiyor da olabilir, postanenizle görüşün

selçuk answered 2 sene ago

postaneyle de görüştüm. adresin yanlış olma olasılığı mümkün değil çünkü bir devlet kurumu. daha önceden aynı adrese geliyordu. 

ahmet answered 2 sene ago

10 dolar altı siparişler de  hava yolu görünse de çoğunlukla takipsiz ile gönderiyorlar.

Sinan answered 2 sene ago

Benzer bir durum arkadaşımın başına gelmişti. Bütün postalar binanın kapıcısında çıktı. Gelmiş orada bekliyormuş kime geldiğini anlamadığı için. Kontrol etmekte fayda var hala etmediyseniz.

Selcuk answered 1 sene ago

Getiren postacilara sordum. Ptt subesini aradim. Onlar da genel merkezi arattilar ama kayitsiz oldugu icin bulamiyorlar. Kayitli gonderi aldim gecenlerde 15 gunde kayitsizlarda verdigim ayni adrese geldi. Kayitsizlari turkiyeye giriste bence caliyorlar.

Your Answer

0 + 7 =