İçeriğe geç

Uzun Süredir Aldığım Hiç Bir Ürün Gelmiyor.

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve CevaplarUzun Süredir Aldığım Hiç Bir Ürün Gelmiyor.
Selçuk sordu 1 sene önce

Ben ilk önce ebay dan alışveriş yapıyordum. daha sonra aliexpress e geçtim. en son wish den alışveriş yaptım. ama son 1 yıldır aldığım ürünlerin hiç biri maalesef elime ulaşmıyor. sıkıntıyı bulamadım. acaba türkiyeye girişte bizim ürünleri hiç mi ediyor? sorunun kaynağı ne olabilir? bir de china post air mail yazanları özellikle seciyorum ama başka başka shipping method seçiyor satıcı. bunların önüne nasıl geçebilirim. shipping method seçerken neye dikkat etmeliyim. kafayı yiyeceğim. yardımcı olun. 

6 Cevaplar
Hüseyin PEKEL cevapladı 1 sene önce

Satıcı başka kargo yöntemi ile gönderiyorsa takip kodu aktif olana kadar bekleyip dispute açın başka önüne geçmenizin imkanı yok. 1 yıldır hiç bir ürün elinize ulaşmıyorsa adres bilgilerinizi kontrol edin başka adrese gidiyor da olabilir, postanenizle görüşün

selçuk cevapladı 1 sene önce

postaneyle de görüştüm. adresin yanlış olma olasılığı mümkün değil çünkü bir devlet kurumu. daha önceden aynı adrese geliyordu. 

ahmet cevapladı 1 sene önce

10 dolar altı siparişler de  hava yolu görünse de çoğunlukla takipsiz ile gönderiyorlar.

Sinan cevapladı 1 sene önce

Benzer bir durum arkadaşımın başına gelmişti. Bütün postalar binanın kapıcısında çıktı. Gelmiş orada bekliyormuş kime geldiğini anlamadığı için. Kontrol etmekte fayda var hala etmediyseniz.

Selcuk cevapladı 11 ay önce

Getiren postacilara sordum. Ptt subesini aradim. Onlar da genel merkezi arattilar ama kayitsiz oldugu icin bulamiyorlar. Kayitli gonderi aldim gecenlerde 15 gunde kayitsizlarda verdigim ayni adrese geldi. Kayitsizlari turkiyeye giriste bence caliyorlar.

Cevabınız

Güvenlik Sorusu: 7 + 13 = ?