İçeriğe geç

Yanlışlıkla onay verdim

Ezgi asked 2 sene ago

İlk siparişimdi ve yanlışlıkla elime geçtiğine dair onay verdim. Daha sonra satıcıyla görüştüm, henüz daha erken beklersen eline ulaşır dedi. Ancak bugün 30 gün geçti, satın alırken ulaştırma süresi 15-27 gün olarak gösteriyordu. Takip numarasını arattığımda ise numara çalışmıyor. Bu durumu daha önce yaşayan arkadaşlar paketiniz ulaştı mı size? Eve ulaştıysa ama evde bulamadılarsa not bırakırlardı diye düşünüyorum. Paketin durumunu öğrenmek için herhangi bir yol yok mu? Eğer hiç gelmezse iptal edip iade almak için ne kadar beklemeliyim?

5 Answers
Serkan answered 2 sene ago

Ürünü yanlışlıkla onayladınız üzerinden 15 gün geçmiş sanırım iptal için uyuşmazlık da açamazsınız artık. Kod çalışmıyorsa muhtemelen takipsizdir 60 günü bulur teslimatı. 15-27 gün olayı klasik prosedür olarak yazılan bir şey.    Kayıtlılar bile en erken gelen 15 gün engeç 60 gün elime ulaşanlar için bunları yazıyorum. Benim karşılaştıklarım yani. Takipsizlerde en erken 46 günde geldi bana.

Anonymous answered 2 sene ago

kardeşim bende de oldu ben de bekliyom artık urunu adam turkıyede dedi bana

Ezgi answered 2 sene ago

Teşekkür ederim artık bekliyim o zaman 60 gün olunca da satıcıya tekrar mesaj atarım ama gelir zaten sanırım

İrfan answered 4 ay ago

Satıcıyla nasıl iletişim kurdunuz bende mağdurum bu vaziyetten 

Özgür answered 4 ay ago

Ürün kargoya verilmişse onay vermeniz kargonun size gelmesini engellemez. Satıcıyla iletişim kurmanıza gere yok. Rahat olun. Adres ve iletişim bilgileriniz doğruysa geç de olsa elinize ulaşır. Kargonuzu takip altında tutun yeter. Gelmeden onaylamanın tek olumsuz yanı ürün kusurlu çıktığında dispute açma imkanınız olmayabilir (onay verilip üstünden epey zaman geçtiği için)

Your Answer

3 + 3 =