AliExpress 6. YIL Kampanyası

aliexpress6 AliExpress 6. YIL KampanyasıAliExpress bugün 6. kuruluş yıl dönümü ile kampanya başlattı. Bir çok satıcı, birkaç gün önceden hediye çeki dağıttı, bugün de bazı ürünlerde satıcılar belirli şartlar çerçevesinde kuponlar vererek ek indirimler sundular.

Yalnız bu 6. yıl kampanyası bilgisayar ortamından alışveriş yapanlar için zarar telefondan alışveriş yapanlar için normal fiyatın biraz aşağısında yani alıcı lehine kampanyaya dönüşmüş durumda. Kampanyayı özetlersek bizim/sizin için kârlı olduğu söylenemez.

Bugün bende alışveriş yaptım, telefondan yaptım ve ekstra kuponları kullandım. Benim için güzel alışveriş oldu; ancak gerçekten masaüstü bilgisayardan aynı ürünleri incelediğimde dehşet fiyat farkını gördüm. Siz de alışveriş yapacaksanız Android / IOS uygulamalar ile alışveriş yapınız.

6. Yıl kampanyası sadece 29/03/2016-01/04/2016 günleri için geçerlidir.

You Might Also Like

3 Replies to “AliExpress 6. YIL Kampanyası”

  1. Mobil uygulama üzerinden 0.01 dolara satılacak ürünler vaadiyle birçok mağazayı favori mağazalarıma ekledim, şu an herhangi bir geri dönüş yok. Açıklanmadı mı acaba? Mobil veya masaüstü üzerinden bunları takip edebileceğim bir link vs göremiyorum.

    View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.