AliExpress Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Aliexpress, Alibaba Group bünyesinde 1999 yılında Çin’de kurulmuştur. Çin’in en büyük e-ticaret şirketidir. Aliexpress’te dünya genelinde toplam 200’ü aşkın ülkeye 3.5 milyon şirket üzerinden alışveriş yapılmaktadır. Aliexpress’te ürün satmak isteyen müşteriler için özel dükkan şeklinde sayfalar oluşturmakta, bu sayfalar bir takıma mini showroom niteliği görmektedir. Sistemi ülkemizde bulunan GittiGidiyor, SanalPazar; dünyada bulunan e-Bay sitelerinde bulunan alışveriş sistemiyle aynıdır. Bağımsız satıcılar platformu kullanarak size satış yapmakta satış güvenliğini ise AliExpress sağlamaktadır.

Ülkemizde son yıllarda Aliexpress’in ismi sıklıkla duyulmaya başlanmış, çoğu kişi Alibaba ve Aliexpress.com sitelerinden alışveriş yapmaktadır. Dünya genelinde en uygun fiyat garantisi, milyonlarca ürün çeşitliliği, aklınıza gelebilecek her türlü ürün kategorisi ile tüm dünyanın gözde alışveriş sitesi olmuştur. Ülkemizde Aliexpress ile alışveriş yapıp memnun kalanların sayısı bir hayli fazladır.

Aliexpress’in Türkiye üzerinden iletişime geçebilmeniz için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı aracılığıyla AliExpress ile canlı olarak iletişime geçebilir; sipariş esnasında yaşadığınız sorunları, ürün kargo taşıma durumunda yaşadığınız sorun ve aksaklıkları, ürünü teslim aldıktan sonra yaşadığınız  problemleri kolayca AliExpress’e bildirebilir, hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm Bu bağlantı ile açılan sayfanın alt kısmında bulunan Contact Customer Service bloğunda yer alan CHAT NOW butonunu tıklayarak AliExpress Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Destek dili İngilizcedir.

 

You Might Also Like

33 Replies to “AliExpress Çağrı Merkezi Telefon Numarası”

  1. Merabalar ben bedava deneme ürün kazandım kartımda bir problem olduğu için ödemeyi yapamadım arkadaşlarımınkini denedim onlarınkide hata verdi ondan sonra bana kısıtlama geldi 1 gün sonra siparişim iptal olacak lütfen yardımcı olurmusunuz

    View Comment
  2. aylar önce ali eksprese bir bıçak siparişi verdik hala gelecek belkide bir yıl oldu parası yattı otuz tl para yatırdık ama hala bıçak gelmedi.

    View Comment
  3. merhaba mail adresimi yanlış girmişim nasıl düzeltebilim yorumlarda yukarıda yardım menüsü var oradan düzeltebilirsiniz demiş arkadaş ama yukarıda yardım menüsü yok ve her şey ingilizce yardım ederseniz sevinirim

    View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.