20 is gunu suriyor malesef. …

Comment on Aldığım ürün Çin’e döndü, paramı alamıyorum by AliExpress Türkiye.

20 is gunu suriyor malesef.

AliExpress Türkiye Also Commented

Aldığım ürün Çin’e döndü, paramı alamıyorum
Cancel Order butonunu tiklayarak siparişin iptali için talepte bulununuz. İptal onaylaninca yeniden urunu aliniz.


Aldığım ürün Çin’e döndü, paramı alamıyorum
Merhabalar,

Bende sizin gibi alışveriş yapan ve ingilizce bilgisi olan kişiyim. Her sitenin olduğu gibi Aliexpress’in de bir koruma programı var. Siz bu süreyi geçirdiniz. Bu süre dolduktan sonra satıcı asla sizinle muhattap olmaz. Vicdan hiç arama onlarda. Siparişine gelince siparişini takip etmek ve koruma süresi dolmadan ek koruma suresi talep etmek ve bu surede uyuşmazlik vermek zorundasiniz. Şuan mağdur oldunuz malesef sesinize satıcı kulak vermiyorsa o ürün de bir daha size gelmeyecek. Ücreti de alamayacaksiniz. Şu durumda hatalı sizsiniz.

Bu bizim gittigidiyorda da ayni bekirli bir sure var yoksa para otomatik geçer ebay da aynı. Bilmemek sitelerin kabul ettiği bir şey değil. Siteye uye olurken ve alisveris yaparken bir suru şeyi onayliyorsunuz. Şuanki durumunuzu da onayladiniz. Ürün elinize gelmeden onay da vermemelisiniz koruma suresi doluyorsa ek koruma suresi alacaktiniz ve son gün yaklasinca uyuşmazlik verecektiniz. Ama malesef şuan satis tamamlanmis durumdaki bu aşamadan sonra muhattap bulamazsiniz.


Recent Comments by AliExpress Türkiye

Aliexpress’te satıcıya nasıl mesaj atılır – Görüntülü Anlatım
Türkçe karakter kullanmadan Türkçe yazın.

Örnek:

Istiklal Caddesi Selale Sokak Yildiz Apt. NO:13


Kartınızı AliPay’a kaydetmeyin ve AliPay ile ödeme yapmayın.
AliExpress 6.yılını yeni kutladı 🙂 Sanırım site açılır açılmaz alışverişe başladınız.


Kartınızı AliPay’a kaydetmeyin ve AliPay ile ödeme yapmayın.
40Harami, AliPay’de entegrasyon sorunları oluyor… Halen daha beceremiyorlar… Mağdur arkadaşlar oluyor. Bazen çok çekiyor bazen 2 çekim oluyor bazen hiç çekmiyor bazen de gayet sağlıklı çalışıyor. Ben şu zamana kadar alipaye kaydetmeden kullandım hiç sıkıntı yaşamadım… Defalarca alışveriş yaptım, dispute de açtım, iptal de ettim. Mağdur olmadım. Okudum takip ettim kovaladım. 2 alışveriş yapan arkadaşlar burada usta kesilmişler. Evet sanal kart var alışveriş limiti de konuyor… Ama her arkadaş bunu bilmiyor. Bu siteye gelip 0.58 dolar için hak arayan hatta editör arkadaşlara sövecek kadar alçalanlar da var. Siz de burada mağdur olan arkadaşlara yön veren yada mağdur olabilecek arkadaşlara şunları yapın bunları yapmayın siyen daha tecrübeli arkadaşları karalamayın.


Aliexpress güvenli mi?
AliPay’e kartı kaydetmeden alışveriş yapalım.


Aliexpress Kargo Takibi Nasıl Yapılır?
Problem yok, Yurt dışından ve PTT’den giriş yapılıyor eş zamanlı karışıklık olabiliyor. Şuan gümrükte.