Aldığım ürün gelmedi uyuşmazlık verdim

Murat “aliexpressten gözlük aldım teslim süresi 39 gündü. bitti dispute açtım orda da bi 7 gün daha geçti gene gelmedi. Escalate Dispute ye tıkladım bende anlamı anlaşmazlığı sürdür gibi bişey diye ertesi gün oldu siteye bi baktım dispute finished yazıyor alışveriş tamamlanmış görünüyor sistemde. ne yapmam gerekiyor elime hiç bişey geçmedi ama sitede alışveriş tamamlandı olarak gözüküyor.

Merhabalar,

Uyuşmazlığınıza ek 7 gün vermiş, ardından siparişiniz onaylanmış muhtemelen. Tırmandırmak istemişsiniz ancak sanırım aliexpress.com tırmandırmayarak siparişi onayladı. Benim aldığım bir ürün 52 günde gelmişti. Kargo takip kodunuz çalışıyorsa takip edin ve gelmesini bekleyin. Ayrıca aliexpress.com’da siparişinizin bulunduğu sayfada Feedback alanından olumsuz görüşlerinizi belirtin.

Geçmiş olsun.

İyi Günler.

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

 • dispute finished
 • aliexpress dispute finished
 • aliexpress dispute finished nedir

You Might Also Like

9 Replies to “Aldığım ürün gelmedi uyuşmazlık verdim”

 1. Iphone 5 lcd ekran aldım. 5S ekranı göndermiş. Uyuşmazlık açtım. Ekranı geri iade edicem ücretin tamamını yada değişimini istiyorum dedim. Kabul etti. Verdiği adrese gönderdim. Kargo, adres yetersiz diye geri geldi. Satıcıya geri döndüm. Tekrar göndericem doğru adresini ve Çince’sini istedim. Bana geç geri döndü. Süre çok kısaldı. Ek süre verir misin dedim. Senin yapman lazım dedi. Benim süreyi nasıl uzatmam lazım bilmiyorum dedim. Uyuşmazlığı tırmandırdı. Şimdi sitenin çözümünü bekliyorum. Muhtemelen onun hatasından dolayı ben mahrum olacağım.

  View Comment
 2. Merhaba abi lütfen acil yardım ben dispute açmıştım para iadesi istemiştim satıcı önerisi gelmişti bende yanlışlıkla kabul ettim dispute kapandı bu durum ne anlama geliyor lütfen yorum yaparmısınız?

  View Comment
 3. Aliexpressden Bisiklet için hız göstergesi aldım süresi 60 gündü ve satıcıdan paramı dispute yaparak istedim ama dispute finished oldu param yatmadı satıcı şöyle bir mesaj gönderdi.
  ”Hi, sorry for the late delivery. We have refunded to you, please kindly check it on.
  The payment usually need 3-7 days to your original payment account.
  We will do better in the future. Could you please give us positive feedback?
  Thank you in advance!
  If you receive the parcel later, don’t forget to contact us.
  Wish you have a nice day :)”

  View Comment
 4. Merhaba iyi günler aliexpress den bi saat sipariş verdim ödemesini hemen onayladım vazgeçip 1 saat sonra iptal ettim suan sipariş tamamlanan sipariş te gözüküyor siparis durumu finished yazıyor bu durum ne demek bilgilendirirmisiniz

  View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.