Alıcı adı yanlış yazıldı, Kargom gelir mi?

Aytaç “Merhaba aliexpress ten 12 farklı satıcıdan 12 ürün sipariş ettim 120 dolar toplamda… yanlışlıkla contact name yerine ismimi yazacağıma Ev yazdım başlık zannederek..kargoya verildi çoğu kargom ismim yerine ev olarak gözüküyor ürünü teslim alabilrimiyim ?

Merhabalar,

Gerçekte Olan: İsim yada Soyisim eksikse geriye gidiyor.

Yorumum: Bu PTT ile ilgili bir konu, adresinize ürünün gelmesi lazım. Sonuçta bu bir kurye değil. Benim bir çok alışverişimde kapının önüne bırakılmıştı siparişlerim; iş dönüşü eve girerken apartmanın posta kutusu yanında duruyordu. Eğer PTT memuru iş güzarlık yapıp isim yok deyip şubede bekletirse evinize doğal olarak ulaşmayabilir. Siz ürünlerinizi takip edin. Gerekirse bölgenize en yakın PTT ile iletişim kurun.

İyi Günler

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

 • aliezpress sipaariş verirken ismimi yanlış yafım

You Might Also Like

8 Replies to “Alıcı adı yanlış yazıldı, Kargom gelir mi?”

  1. Adımı yazmadığım için ürünüm geri çine gönderilmiş geri gelmesi için ne yapmalıyım ve geri gelirken alıcı adımı nasıl değiştiricem.

   View Comment
 1. Takipsiz kargolarda sorun olmuyor kapıya veya posta kutusuna bırakıyorlar. Ama takiplileri bilemedim zaten 45 siparişimin 4 tanesi takipli 2 tanesine yanlışlıkla ev adresi yazdım. Bakalım gelirse takiplilerinde gelip gelmediğini yazarım sizlere

  View Comment
  1. Arkadaşlar bugün pidm den takipli olan alıcı adı ev adresi yazan iki tane kargoyu da aldım ama alıp almamanız ptt personelinin insafına kalmış biraz masum olursanız acıyıp veriyorlar herkese iyi alışverişler ?

   View Comment
 2. merhabalar bende ayni durumdan muzdaribim bugun farkettim yanlis yazdigimi bes siparis verdim ikisi kargoya verildi diger ucunede mesaj attim alici ismini duzeltin diye ama duzeltirlermi bilmem sonuc olarak kargo adresime gelecektir muhtemelende teslim alabilirmiyim bilmem sorum budur

  View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.