Buğra – Ayakkabıma el konuldu

Buğra Kabadayı “Aliexpressten sipariş verdiğim ayakkabı ptt kargo takipten sorguladığımda 30 gündür istanbulda yazıyordu.UKİM’i aradığımda ayakkabınızın orjinal olmadığı anlaşıldı ve nike firması ayakkabınıza el koydu denildi.Para daha karşı tarafa geçmedi paranın iadesini istiyorum ne yapmalıyım?Teşekkürler.

 

Merhabalar,

Aliexpress.com’dan hemen dispute yani uyuşmazlık açınız. Ürünün orijinal olmadığını ve gümrükte el konulduğunu belirtiniz. Tam iadenin 3 katına kadar bedel alabilirsiniz.

İyi günler.

You Might Also Like

3 Replies to “Buğra – Ayakkabıma el konuldu”

  1. bende aynı şekilde Aliexpressten sipariş verdiğim ayakkabı ptt kargo takipten sorguladığımda 10 gündür istanbulda yazıyordu.UKİM’i aradığımda ayakkabınızın orjinal olmadığı anlaşıldı ve nike firması ayakkabınıza el koydu aldığınız satıcıya hukuki işlem başlatıldı denildi.malesef ödeme de alındı bu kadar bekleyince açık uyuşmazlık yapabilme hakkımız var mı ? satıcıya mesaj attım dönmüyor.

    View Comment
  2. Meraba benimde ayakkabima el konuldu nike marka. Saticiya dispute actim olayi anlattim bana delil ispat resmi belge getirmeden kabul etmem diyor. Uyusmazlik tirmandi aliexpress de bisey yapmiyor. Para iade de yok ayakkabida yok napicam nasil para alablrm geri ?

    View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.