İçeriğe geç

China Post Ordinary Small Packet Plus gönderileri

Ozan “Ürünün China Post Ordinary Small Packet Plus gönderilmesi gelme oranının düşecegi anlamına mı geliyor acaba? 1 dolar daha ödeyip china air post ile gönderilmesi daha mı mantıklı olur ?”

Merhaba,

Aliexpress siparişlerinde de yer aldığı üzere China Post Ordinary Small Packet Plus ile gönderilen ürünlerin ulaştırma süresi 60 günü buluyor. Kargo takibi de biraz da zor. Genelde bu tip kargolama ile gönderilen ürünlerin kargo takip kodu çalışmıyor. Çünkü ucuz ve mektup statüsünde yollanıyor. Bana göre zaman sıkıntınız yoksa 1 $ ödemeye değmez. China Air Post şirketi de hemen hemen aynı sisteme sahip. Kargo takip kodları satıcıya kalmış bir şey China Air Post ile kargoyu takip edersiniz de sonuçta burada da tek kolları var PTT nasıl gelir o şansınıza kalmış. Bence ekstra ödeme yapmayın. Ürün paketlensin. Size gönderilsin. Sonuçta koruma süreniz var. Uyuşmazlık verme hakkınız var. Sürenizi doldurmadan uyuşmazlık verirseniz rahat edersiniz.

İyi Günler.

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

 • china post ordinary small

8 Yorum

 1. Mustafa Mustafa

  Merhaba Aliexpress ten aldığım üründe china post air mail seçeneği olduğu halde satıcı seller’s shipping method ile gönderim yaptı böyle bir şey mümkün mü, kargoda sıkıntı yaşar mıyım acaba? Satıcıya bunun sebebini sordum yanıt alamadım henüz

  View Comment
  • AliExpress Türkiye AliExpress Türkiye

   İsterseniz open dispute butonundan uyuşmazlik veriniz.

   View Comment
 2. ziyaettin demiray ziyaettin demiray

  Merhaba, Ben elime ulaşmayan bir ürün için uyuşmazlık başlattım, fakat alieexpres paramı iade ettikten sonra ürün bana geldi. Ben satıcıya paramı ödemek istiyorum ne yapmalıyım.

  View Comment
  • Tutku Tutku

   Merhabalar,

   Satıcınıza mesaj atınız. Ödemek istediğiniz miktar ne ise eft yapabilir ya da satıcının ürünlerinden birini alabilirsiniz.

   İyi günler.

   View Comment
 3. Arif ÖZLİSELİ Arif ÖZLİSELİ

  ” So crazy fashion store”dan aldığım ürün küçük geldiği için yetkili” tai Yani ” ile uzun görüşmelerim sonucu ürünü iade ettim 12 ocakta kendisine teslim ettim , ücret iadesi yapacağını söylemesine rağmen bugüne kadar 9 .4.2016 ödeme yapmamıştır..

  View Comment
 4. Arif ÖZLİSELİ Arif ÖZLİSELİ

  ” So crazy fashion store”dan aldığım ürünü yetkili” tai Yani ” ile uzun görüşmelerim sonucu 12 ocakta teslim etmeme rağmen , ücret iadesi bugüne kadar 9 .4.2016 yapmamıştır..

  View Comment
 5. Ömer Ömer

  Hocam satıcı sun yu ile göndermiş bu kargo nasıl biliyormusunuz

  View Comment
 6. Gülsüm Gülsüm

  Merhaba ürün siparis ettim fakat günlerdir ayni noktada 10 günden fazla oldu siparis vereli ne yapmam gerek satici ile iletisime gecemiyorun

  View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: