Hasan – sipariş iptali

Hasan “ben ayakkabı almak için sipariş verdim para çekildi sonra iptal ettim. iptal bekleniyor diyor. ancak siparişlerde görünen ayakkabıya tıklayınca karşıma defter çıkıyor. ne ouyor anlamadım. sipariş iptal olup para hesabıma geri yatar mı?

 

Merhabalar,

Siparişiniz iptal edilmesini satıcınız onaylamalı aksi halde ayakkabı ülkemizde gümrüğe  takılabilir… Bu sebeple sürekli olarak sipariş iptalini kabul edilmez ise yeniden itiraz ederek siparişinizin iptalini isteyiniz. Sipariş iptali tamamlanınca 20 iş gün içinde paranız kartınıza iade edilecektir.

İyi Günler.

You Might Also Like

8 Replies to “Hasan – sipariş iptali”

 1. Merhaba 24.11.2017 de aynı satıcıdan 5 ve 6 parçadan oluşan iki ayrı pakette ürün aldım. Bir paket 28 dolar civarı tuttu. Kargolama süresi 10 gündü satıcı kargolamadı mesajlarıma cevap vermedi. Birinin zamanı doldu. Diğerinide dolmasına 30 dakika kala iptal ettim. Satıcının yorumları iyi yaklaşık 2200 geri bildirimi var %98 başarılı. Paramı geri almak için nasıl bir yol izlemeliyim. Çok kez başka satıcılardan alışveriş yaptım . Hepsi elime ulaştı. Takipli takipsiz tüm kargolarım.Bu mağazadanda daha önce2 ürün aldım kargoya verildi henüz yolda bana ulaşmadı. Böyle bir olayla ilk kez karşılaştım. Aliexpress otamatik olarak geri ödermi yoksa ben bir başvurudamı bulunmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

  View Comment
   1. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Şu an iptalini istediğim siparişimdede, diğerindede durum kısmında kapalı yazıyor. Kargo numarası girilmediği için. Bu durumda 10 iş günü içinde param hesabıma yatar değilmi. Benim herhangi bir işlem yapmama gerek yok sanırım.

    View Comment
 2. 12 ağustosta bir ürün aldım aylarca gelmesini bekledim.gelmedi.satıcıya mesaj atttım ürün sizin ülkenize gelmiş nakliye firmasında biz döeneceğiz dediler dönmediler.tekrar mesaj attım bu sefer de ürünü nakliye firması geri göndermiş;refund dene diye mesaj atmış.efendim refund süresi ürün ele geçtikten sonra 15 gün içinde yapılamlıymış fakat ürün elime hiç geçmedi ki.sipariş no: 85516043167035

  View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.