Kargo elime ulaşmadı takip kodu yanlış

Samet K. “02070207545 baba satıcı böyle bir numara verdi ben bu numaradan bildiğiniz üzere takip yapamıyorum. Alıcı bana ürünün gelsiğini posthaneye gidip bu numarayla almamı söyledi. PTT ye gittim ama adıma herhangi bir ürün yoktu bu sorunu nasıl çözeceğim ? Uyuşmazlık açamıyorum çünkü ürün yanlışlıkla onaylandı. Satıcı bana barkod numarası veremez mi ?

Merhabalar,

Onay verdiğiniz için doğal olarak uyuşmazlık veremiyorsunuz. Satıcının keyfine kalmış bir şey barkod kodu. Bu numaranın takibi yapılamaz, ucuz kargo gönderilmiş mektup şeklinde o yüzden harf hanesi yok. Sadece satıcının ilgilenmesine kalmışsınız. Şuan elinizde tek Feedback yani yorumlardan olumsuz puan verme kozunuz var onun dışında satıcı sizle ilgilenirse ne mutlu size.

Ben bir kere mağdur oldum satıcı sadece sohbet etti. Onaylamayınca ellerinden geleni yapıyorlar; ama onay aldıklarında yani koruma sona erdiğinde ulaşılamıyor malesef. Bence satıcıya durumu ileten mesaj atın, olumsuz puan vereceğinizi şikayet edeceğinizi yazın.

İyi günler.

You Might Also Like

4 Replies to “Kargo elime ulaşmadı takip kodu yanlış”

 1. Meraba aliexpress bana takip numarası verdi ve verdiği linkten doğrulamaya çalıştım ama yanlış dior ne yapmam lazım cevap verirseniz sevinirim

  View Comment
 2. Shop2955024 Store’dan
  Order number: 85045959402407 ile 02.07.2017 tarihinde sipariş verdim. 140 gün geçti. Ürünüm elime geçmedi,
  defalarca yazışıyorum, sürekli bekleyin yanıtı alıyorum.
  Bu konuda çözüm üretecek bir merci var mıdır?

  View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.