İçeriğe geç

Sipariş-kargo takibi hakkında / Caner

Caner “25 Mayıs da sipariş verdim takip için sorgulama yaptığımda gümrük kısmından sonra ki adımda Türkiye ye mesaj atın adımı 10 gündür duruyor ne yapmalıyım?

Merhabalar Caner bey,

PTT kargodan takip ettiniz mi bilemiyorum da gümrükte biraz bekleme oluyor malesef. Gelişi yakındır ürünün. O yüzden koruma süreniz dolmadan bekleyiniz. Dolmak üzereyken de gelmez ise uyuşmazlık verirsiniz. Bunun dışında yapılabilecek bir şey yok. PTT ve Gümrük bu konuda biraz yavaş işliyor.

İyi Günler.

2 Yorum

 1. merhaba ,2hafta önce vermiş olduğum kargomu takip edemiyorum . china post ordinary Small packet ile gönderilmiş . ilk kez alısveris yaptim 3$lık. sanırım bu yuzden bu kargoyla gönderilmiş. fakat takip edemiyorum hiçbir sekilde . Satıcıyla iletişime geçtim cevap vermiyor . bir de siz kontrol edebilir misiniz acaba ? ona göre bekleyeyim ya da alışverişi iptal edeyim. hiçbir haber alamıyorum çünkü . teşekkürler .
  takip numarası : 02137560788

  View Comment
  • AliExpress Türkiye AliExpress Türkiye

   Ürün mektup şeklinde yollanmış takip kodundan belli. Koruma süresi dolmadan uyuşmazlık verirsiniz. Şuan sadece kargonun gelmesini bekleyiniz.

   View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: