Talha – Sipariş iptali ve para iadesi

Talha “İyi günler ben aliexpress te yeniyim baktım fiyatlarda uygun çeşitli 5 tane mal satın aldım 6. Ürünümde iste 5 üründen sonra sıkıntı olabilecegini duydum ve parayı ödedikten sonra cancel order deyip 1. Seçeneği tikladim parayi geri alabilmek için neler yapmam gerekiyor ? Satıcıya da açıklamasını yaptım cevap bekliyorum satıcıdan teşekkürler

Merhabalar,

Cancel order butonunu tıklayıp sebep seçtikten sonra geri sayım çıkacak o sayım satıcı içindir. Satıcı sipariş iptalini onaylamalıdır. Onaylandıktan sonra 20 gün içinde para kartınıza yatıyor. Yalnız bu onay sürecini sağlıklı şekilde takip ediniz.

İyi günler.

 

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

 • aliexpress sipariş iptal
 • aliexpress para iadesini nasıl yapıyor

You Might Also Like

34 Replies to “Talha – Sipariş iptali ve para iadesi”

 1. Merhaba aliexperesten 1 ay önce alışveriş yaptım yalnız 1 urunu sipariş ettikten hemen sonta iptal ettim ve durumda finished yazısı cikri. Tartışma açma alanı çıkmıyor. Satıcıyla gorustum ürünü iptal etmissiniz bizimle ilgili bir durum yok sistem söze dönüş yapacak dedi. 1 aydır bekliyorum para iade olmadı. Banka da bizimle ilgili bi durum yok diyor. Kiminle iletişim geçicem bilmiyorum.atardım eder misiniz.

  View Comment
  1. aynı sorun bendede var ? bi ceval bulabildiniz mi ? 2-3 gün sonra tam 1 ay olacak hala para yatmadı. bende iptal ettim 1 dk içinde ve finished yazısı var.

   View Comment
 2. ya bende 95usd alısverıs yaptım aynı anda siparısı ıptal ettım 365tlkartımdan cekilmiş para iadesi nasıl gelecek ne yapmam lazım

  View Comment
  1. Ben satıcıya iletişime geçtim sistem otomatik olarak paranızı iade eder dedi 3 ay oldu para gelmedi.bu süre zarfında bankayla gorustum bizim yapabileceğimiz bişey yok dedi. Bunun dışında hiçbir bilgim yok.umarım bi yolu vardır.

   View Comment
  2. Yalnız ben hesap dökümüme baktım da para iadesi alışverişten 4 gün sonra yatmis????paranız kalmıyor yani arkadaşlar.sizinki de en kısa sürede yatar umarim.

   View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.