İçeriğe geç

Yusuf – Siparişlerim elime ulaşmadı

Yusuf “iyi günler kolay gelsin.. benim 9 tane siparişim daha var ve bir ikisinde china air mail diye yazıyor digerleri genelde small paket yada sipping metod yada yanwen vs vs farklı kargolardan paketlenmiş.. lakin 45 güne yakın oldu bu paketlerin hic biri gelmedi.. ne yapmam lazımki yani uzun sürecegini bekliyordumda bu kadar uzun sürecegini tahmin etmiyordum hayal kırıklıgı yaşıyorum sanki.. diger 3 paketim 9 ve 11 ve 19 günde gelenler oldu. ama bu 9 paketim hala bekliyorum.. süresi dolması yakın olan iki siparişie dispute actım. bakalım sonuclar ne olacak.. asıl merak ettiğim bu kargo paketleri daha ne kadar beklenecek ? sizlerin az cok tahmini vardır bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..

 

Yusuf bey yeniden merhabalar,

China Air Mail 15-27 gün teslimat süresi veriyor. Small packer Shipping Sellers Metod tipinde de 60 gün teslimat diyor. Kargoya veriliş süresi 45 gün olduysa (sipariş süresi değil, kargoya veriliş süresi)bazı ürünler için koruma süresi bitmek üzeredir. Bu süreye dikkat ediniz. 52 günde elime ulaşan siparişim oldu benim. Malesef çeşitli sebeplerle (gümrük, paketlerin biriktirilip yollanması vs.) gecikebiliyor bu gibi durumlarda koruma süreniz dolmadan tam iade isteyen uyuşmazlığın açılması gerekmetedir.

İyi Günler.

3 Yorum

  1. ceylan ceylan

    mrb ben burdan ürün almak istiyorum yanlız alamıyorum yardım edebilir misinz

    View Comment
  2. erdak erdak

    bana yardımcı olurmusunuz 3 parca urun aldım ve urunlerın hıc bırı ellıme ulaşmadı ve sınır olmaya başladım artık kımse yardımcı olmuyor

    View Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: