İçeriğe geç

aliexpress onay bekleyen ürünler ne demek

AliExpress Destek – Soru ve CevapCategory: Sorular ve Cevaplaraliexpress onay bekleyen ürünler ne demek
Anonymous asked 2 sene ago

aliexpress onay bekleyen ürünler ne demek

7 Answers
aliexpress.helper@gmail.com answered 2 sene ago

Ürünü teslim alıp almadığınıza dair onay. Teslim aldıysanız onaylayıp geri bildirim bırakıyorsunuz.
Teslim almadıysanız veya hasarlı teslim aldıysanız Open Dispute butonuna basıp, gerekçenizle birlikte tam/kısmi iade talep edebiliyorsunuz.

AliExpress TürkiyeAliExpress Türkiye Staff answered 2 sene ago

 Merhabalar,
Onay bekleyen ürünler kavramı aslında google translate projesinin yanlış çevirisi denilebilir. Gittigidiyor’da olduğu gibi ürünün size geldiğinde siz tarafından onaylanması için geliştirilmiş doğrulama sistemidir. Yani ürün size gelmeden siz hiçbir şeye onay vermemelisiniz. Onay bekleyen ürünler için verilen süre de Koruma süresidir. Bu süre zarfında ürününüz size ulaşmazsa Süre bitmeden birkaç gün önce uyuşmazlık(Open Dispute) açmanız gerekir.
İyi Günler.

Anonymous answered 2 sene ago

Çok teşekkürler.

Özge answered 7 ay ago

Ben 2 aydır mallarımın elime ulaşmasını bekliyorum, daha almadığım için de malları teslim aldığımı onaylamadım. Fakat 2 ayın dolmasına 4 gün gibi bir süreç kaldı ve uygulama bana “eğer bu süre zarfında malları aldığınızı onaylamazsanız otomatikmen onaylanacaktır” diye bir uyarı attı. Ne yapmam gerekiyor?

Serkan answered 7 ay ago

Özge hanım koruma süresini sipariş detayından uzatabilir veya sürenin dolmasına birkaç gün kala Dispute oluşturabilirsiniz uygulamada tartışma aç butonuna denk gelir open Dispute eylemi…
kargonuzu takip edebiliyor musunuz?

Your Answer

17 + 14 =