İçeriğe geç

Bilgiye ihtiyacım var

AliExpress Destek – Soru ve CevapBilgiye ihtiyacım var
Yunus asked 9 ay ago

RX319559090DE Özgür bey selamlar kargomuz sorgulamıyorum PTT den yardımcı olabilir misiniz Kargo ne zaman elime ulaşır e Devlet PTT sitesinden the sorguladığımda cihet diye bir kavram çıkıyor

6 Answers
realsim answered 9 ay ago

Dağıtıcıya verilmiş gelmiş olması lazım,olmadı yarın gelir,olmadı siz gider alırsınız 

Özgür answered 9 ay ago

Ptt takibi çalışıyor şu an sorun yok. Dağıtıcıya verilmiş ama teslim edilememiş. Şuan halen Mamak Posta Dağıtım Merkezinde. 
İstersen yarın sabah erkenden takip kodun ve kimliğinle gidip kendin al.
 

Yunus answered 9 ay ago

Teşekkür ederim bilgi için özgür bey Kuryeye zar zor ulaştım .Kendisi paketin üzerinde adresin ve cep telefonu nosunun olmadığını yoksa arayacağını söyledi bana.Bi bölgede dağıtımı varmış oraya gidip kendisinden alacağım .
Anlamadığım nokta şu eğer paket üzerinde adres ve cep no yoksa buraya kadar nasıl geliyor ve evde olduğum halde teslim edilemedi ibaresi bulunuyor 

Özgür answered 9 ay ago

Eğer adres bilgilerinde eksiklik veya hata varsa hesabına girip düzelt. Bundan sonraki siparişlerinde de sorun yaşarsın yoksa.
 
Adres bilgilerinin nasıl olması gerektiğini şurada anlatmıştım:

Önemli Bilgilendirme: Aliexpress'te Adres Bilgisi Nasıl Olmalı, Alışverişte Nelere Dikkat Etmeli

Yunus answered 9 ay ago

Adresimi düzelttim Özgür Bey , ama önceki kargolarımda bu adres ile gelmişti.Aldığım ürün Çinden Almanyaya oradanda Türkiyeye giriş yaptı onun için pakette zedelenme ya da adres bilgilerinde silinme mi oldu anlamadım .
Birde özgür bey bir sorum daha olacaktı UGREEN den kablo toparlayıcı aldım kargo olarak ise 0.99 US olanı sectim yani RM ile başlayan kodlar takipli kargomu .Bir sorunu olmaz değil mi ?
Değerli zamanınızı ayırdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM
 

Your Answer

18 + 15 =