İçeriğe geç

Mail Adresi Değiştirme

Ufuk Toprak asked 3 sene ago

Merhabalar;
Ben aliexpress sitesine üye olurken mail adresini yanlış girmişim. Ürün siparişi verdim ve bununla ilgili bilgiler mailinize iletilecek dediğinde farkettim bu durumu. Mailimi değiştirmeyi istediğimde ise yanlış girdiğim mail adresine şifre geleceğini ancak o şifreyle mail adresini değiştirebileceğimi söylüyor. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • ali express eposta duzeltmek
  • aliexpress e posta onaylama
8 Answers
Best Answer
Bahadır adalı answered 2 sene ago

aynı hatayı bende yaptım. Düzeltmesi çok basit. Üstteki yardım menüsüne girin, oradan “mail adresimi nasıl düzeltirim” seçeneğine girin, orada resimli olarak anlatıyor. Kısaca şöyle anlatayım. cep telefonunuza bir doğrulama kodu geliyor. Kodu girdikten sonra, yeni mailinizi yazmanıza izin veriyor. Hepsi bu kadar. 

Hilal kursun answered 2 sene ago

İyi günler ben iki gün önce siparis verdim.siparis verirken girdiğim e posta benim telefonumda açık.yani mail alma konusunda bi sıkıntım yok.fakat hesap açma konusunda şifre uymuyor diyor.bana bi sorunu olur mu bu durumun?

tugba answered 11 ay ago

mrb uye olmadan sipariş verdım sipariş takıbı için yardım lutfen

Mehmet answered 11 ay ago

Selamün Aleyküm öncelikle ben üye olurken kafadan mail salladım ve sipariş verdim 2 gün sonra telefona format attım ve aliexpress silindi haliyle şimdi giril yapamıyorum nasıl giricem yardım edin beyler

Dilek Cunbul answered 2 hafta ago

Sipariş verdiğim ürünlerin adres değişikliğini yapmak istiyorum

Your Answer

12 + 15 =