AliExpress Destek – Soru ve CevapPOSTNL Çok Hızlı ! – 12. Gün ve Türkiye 'de !
AvatarZiyaretçi sordu 3 sene önce

Merhabalar,
 
 13 Ocak ta 2 adet ürün siparişi verdim Aliexpress den POSTNL kargo şirketi ile gönderim sağlandı. Hollanda dan gönderildi. Netherland den gönderilmiş bu gün 12. gün ve şuanda gümrükten geçmiş, Adresime gönderilecekmiş..
 
NOT: BU SİTEDEKİ KİMSE DOĞRU BİLGİ VERMİYOR. DÜN SORU SORDUM KAÇ GÜNDE TÜRKİYE YE GELİR DİYE HERKES 1 AY DA GELİR VEYA 3 HAFTA DA GELİR DEDİ. ARADAN 1 GÜN GEÇTİ VE KARGOLARIM TÜRKİYE DE. MADEM BİLGİNİZ YOK, KESİN CEVAPLAR VERMEYİN. İNSANLARI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATIYORSUNUZ.!!!
 

5
25/01/2016
13:50:51
PTT İşyerine Girdi
Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM
BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL(AVR)

6
25/01/2016
16:33:16
 
Torba Kapandı
İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM
BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL(AV

Gelen Ziyaretçi Aramaları:

  • postnl kargo
  • postnl
  • postnl nedir
  • post nl türkiye
4 Yanıtlar
AvatarKarabulut yanıtladı 2 sene önce

bugün itibariyle 42 gündür yolda olan ve hala Türkiye’ye girmemiş Post NL kargom mevcut

Avatarstuncay yanıtladı 2 sene önce

ama arkadaşlar şu  bir gercek post nl bugünlerde  cok hızlı buğünlerin en kötüsü  pos malaysia

AvatarHasan COŞKUN yanıtladı 2 sene önce

Arkadaşlar AliExpress gearbest banggood gibi sitelerden 5 yıldır alışveriş yapıyorum tespit ettiğim en hızlı kargolardan birisi postnl dir. Aynı hızda bir de swisspost var. Bilginize lafım yok illaki birşeyler biliyorsunuz dur. Fakat size şunu söylemek isterim o firmaya bu firmaya laf atmayın. Size deneyimlerimi tek tek yazayım;  AliExpress standart shipping yöntemi 4 ay öncesine kadar 16. Gün mutlaka paketimi aldığım yöntemdi. Fakat son alisveririmin ikisi maalesef iki ay sürdü ve ikisinden de para iadesi aldım. Pos malaysia beş para etmez AliExpress standart shipping aracı olarak bu firmayı kullanır. Post nl şimdiye kadar gördüğüm en iyi en hızlı firma rekor 4 gün içinde elime ulasti. Max 10 günde elime ulaştı defalarca bunu kullandım. Swisspost 5 gün ile 9 gün arasında ürünleri teslim alırsınız  China post güzel olduğu kadar kötü yanları da yok değil kimi zaman 6 günde kimi zaman 3 ayda gelir sagi solu belli olmaz çünkü gümrükleri çok yoğun. Turkey post ürünlerimizi 7 günde getirir. Türkiye\’de gümrüğe girmez. Singapur post 10-15 günde gelir  Bunlar benim deneyim ile onerdigim posta sirketleri.  Ayrıca eklemeliyim ki bunların postnl, Singapur post, postmalaysia gibi firmalara ulaşımı kuryeler ile sağlanır kuryeler alıcı merkezlere ulaştırır. Eğer ürünü aldığınız yer bu merkezlere yakın ise ürününüz çok kısa zamanda elinize ulaşacaktır. Uzaksa eğer gecikebilir ama bu sorun oluştuğunu düşünürsünüz.  Ama aslı öyle değil mesela 3 gün önce gearbest den iki adet ürün aldım kargoya verildi bugün uçak ile yola çıktı yarın Türkiye ye varış yapacak gümrüğe sevk edilirse bir gün orada kalır ertesi gün evime gelir. Fakat gümrüğe takılmaz ise yarından sonra elimde olur. Yaşadığım yer ise izmit.  Benden bu kadar arkadaşlar sorunuz olursa cevaplarım.

AvatarSerkan yanıtladı 2 sene önce

Bu aralar post nl de sapıttı

Şimdi Cevap Yazın

20 + 6 =